Agnieszka Wiechnik i Rafał Konieczny z ważnym przesłaniem!

W czasie panującej aktualnie pandemii ważna jest solidarność wszystkich ludzi, bo to dzięki niej można zapanować nad przyrostem zachorowań. W walce o lepsze jutro postanowili zabrać głos Agnieszka Wiechnik i Rafał Konieczny, którzy nagrali wyjątkowy kawałek – Razem!

Niech ten utwór doda Wam otuchy i wiary w lepsze jutro. Pokażmy, że potrafimy jednoczyć się w ciężkich chwilach, że jesteśmy jedną wielką rodziną, która wzajemnie się wspiera. Tylko dzięki determinacji i współpracy pokonamy nie tylko koronawirusa, ale wszelkie inne przeciwności losu. Nie damy się! – mówią artyści.

W promowaniu odpowiedniego zachowania i dbania o drugiego człowieka ma pomóc właśnie Razem, które zachęca ludzi do pozostania w domach. Artyści postanowili również wypromować takie akcje, jak: #NieKłamMedyka #MożemyRazemZmieniaćŚwiat czy #zostańwdomu, gdyż to właśnie dzięki nim możemy sprawić, że świat, który znamy, powróci do dawnego stanu.

Teledysk to także specjalnie przygotowany apel! Wzięło w nim udział bardzo wiele osób, w tym najmłodsi, którzy zachęcają do stosowania się do zaleceń lekarzy, pies, strażacy, policjanci, ratownicy medyczni czy muzycy! Tak wielka dawka energii z pozytywnym przekazem na pewno rozpromieni Wasze dni spędzone w domu!