Anna Olszyńska została Hotelarzem Roku 2019

Warszawa, 26 listopada 2019 – Dyrektor generalna Vienna House Andel’s Lodz została uznana za najlepszego dyrektora hotelu sieciowego w Polsce w konkursie „Hotelarz Roku 2019” organizowanego przez magazyn „Hotelarz”. Została wybrana przez kapitułę składającą się z 30 ekspertów rynku hotelarskiego spośród kilkudziesięciu kandydatów. 

Anna-Olszynska-Hotelarzem-Roku-2019-2.jpg Anna-Olszynska-Hotel-Trends-2019-3.jpg

Anna Olszyńska jest hotelarzem od 26 lat. Swoją karierę zawodową związała z austriacką siecią hoteli Vienna House i konsekwentnie pnie się po szczeblach kariery. Od 10 lat jest dyrektorem generalnym Vienna House Andel’s Lodz, a od 5 – dyrektorem regionalnym na Polskę Centralną i Północną. Anna Olszyńska po raz pierwszy została Hotelarzem Roku w 2015 r.

„Dziękuję moi szefom, koleżankom i kolegom za to, że mogę realizować swoja największą pasję, jaką jest hotelarstwo. Przede wszystkim jednak dziękuję mojemu Zespołowi, któremu tę nagrodę dedykuję, bo to oni na nią zasłużyli!” – z dumą mówiła Anna Olszyńska na gali Hotel Trends Poland & CEE 2019, gdy odbierała wyróżnienie. – „Wygrana po raz drugi świadczy o tym, że to, co robię jest właściwe. Nie zamierzam spocząć na laurach i będę konsekwetnie dążyła tą ścieżką.”

Anna Olszyńska jest hotelarzem z pasji, człowiekiem orkiestrą, prawdziwą liderką i gospodarzem przez duże „G”. W Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje, gdzie zaczynała swoją karierę zawodową, przeszła przez wszystkie szczeble kariery – zaczynała od stanowiska recepcjonistki, aby stopniowo awansować na general manager. Na swoim koncie ma dwa duże otwarcia – Vienna House Andel’s Lodz w 2009 r. oraz Vienna House Mokotow Warsaw w 2019 r. Dzięki jej zaangażowaniu i innowacyjnemu podejściu Vienna House nieustannie umacnia swoją pozycję na polskim rynku hotelarskim.

„Anna jest osobą, która łączy profesjonalizm z wielką empatią i dbaniem o relacje międzyludzkie oraz o otoczenie społeczne. Jej rozumienie hotelarstwa wykracza poza standardy. Według niej hotel powinien być miejscem, które łączy sztukę, kulturę i biznes oraz stwarza wyjątkową atmosferę przyjazną różnym przedsięwzięciom.” – podkreśla Katarzyna Niezgoda, dyrektor ds. rozwoju biznesu Vienna House. – „Jestem niezwykle dumna z tego, że Anna Olszyńska jest członkiem rodziny Vienna House. Zapracowała na tę nagrodę własnym zaangażowaniem i postawą!” – dodaje.

Vienna-House-Andels-Lodz-exterior.jpg Vienna-House-Andels-Lodz-pool.jpg

Anna Olszyńska angażuje się w działalność społeczną i charytatywną. Dzięki jej inicjatywie Vienna House Andel’s Lodz jest partnerem stowarzyszenia Przyjaciele Świata, w którym cyklicznie realizuje projekt Kolacji Charytatywnej Przyjaciele Gotują. Jest również pomysłodawcą projektu OPEN SCHOOL DAYS,  który pomaga młodym ludziom podjąć decyzję w wyborze zawodu. Za ten projekt Vienna House Andel’s Lodz został wyróżniony nagrodą Łódzkich Łabędzi dla Pracodawców Wspierających Edukację, a Anna Olszyńska została zaproszona do Rady Ekspertów. Osobiście zaangażowała się w reaktywację Galerii Andel’s Art, która w tym roku zaczęła regularnie organizować wystawy sztuki współczesnej i rozwijać projekty kulturalne.

Let’s block ads! (Why?)

zródło: Infowire.pl