Czytelnik: Wiekopomna decyzja SML-W Słowianin!

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.05.2020, 21:15:24] • Świnoujście

Czytelnik: Wiekopomna decyzja SML-W Słowianin!

fot. Czytelnik

„W czasie deszczu,dzieci się nudzą”! Tak pisał klasyk kabaretowy. Aktualnie w czasie „pandemii koronawirusa” okazało się, że nudziła się Rada Nadzorcza SML-SW Słowianin! Z tej nudy „urodził” się owoc o nazwie „regulamin wynajmu miejsc postojowych w rowerowniach”! – tak zaczyna się e-mail przysłany do redakcji przez jednego z czytelników. O co chodzi?

– Regulaminy obowiązują wszędzie i są niezbędne jeżeli mają jakiś sens! Zagłębiając się w treść tego „dzieła”, dowiadujemy się, że w tym wszystkim jest ukryty sprytnie wredny sens! Głównym clou są oczywiście pieniądze! Otóż szczęśliwi posiadacze miejsc postojowych w rowerowniach, od piętnastego maja będą musieli opłacać te wymarzone miejsca postojowe dla swoich pojazdów! Wysokość tej opłaty to 9,80 złotych od jednego „pojazdu”! Trzeba nadmienić, właścicielami tych”pojazdów” w 80% to emeryci i renciści!Znaczna część to również tzw. „seniorzy”! Pan Prezydent naszego szacownego miasta w swojej hojności po raz drugi postanowił wesprzeć weteranów i przeznaczył tzw.bony w kwocie 300 złotych. Rada Nadzorcza SML-W Słowianin, w swojej nieskończonej mądrości postanowiła uszczuplić im tę daninę!

Czytelnik: Wiekopomna decyzja SML-W Słowianin!

fot. Czytelnik

Rowerownia o której piszę,funkcjonuje już kilkanaście lat! Członkowie spółdzielni mieli swój wkład w budowie tego „obiektu”! Tak jak wcześniej podczas przyjmowania oczekiwanego mieszkania w wieżowcu, musieli wykonać prace porządkowe po „budowlańcach”! W jakim stanie był teren budowy, starsi mieszkańcy dobrze pamiętają! Po zakończeniu budowy rowerowni mieszkańcy zgłaszali się do administracji spółdzielni i tam przydzielano miejsca postojowe. Koszt wykonania tych rowerowni został już dawno spłacony!

Czytelnik: Wiekopomna decyzja SML-W Słowianin!

fot. Czytelnik

Od chwili oddania w użytkowanie rowerowni nigdy żaden z pracowników spółdzielni nie wykonywał w nich żadnej czynności porządkowej! Teraz nagle okazało się, że trzeba płacić „haracz”! Mędrcy z Rady Nadzorczej zapewniają,że pieniądze uzyskane z opłat pomogą obniżyć koszty opłat! Do kogo ta mowa?! Ciekawe jakie zdanie w tej sprawie będą mieć spółdzielcy? Niezły „pasztet” stworzyła nam Rada Nadzorcza! – podpisał się Sfrustrowany członek SML-W Słowianin!

Zadaliśmy pytanie SML-W Słowianin, czekamy na odpowiedź.

źródło: www.iswinoujscie.pl

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl