Hot Wheels Monster Trucks Live 2020 European Tour

Ten tekst przeczytasz w 3 minuty

Rozpoczęcie trasy: piątek, 3 stycznia 2020.

Live Nation i Raycom-Legacy Content Company we współpracy z Hot Wheels® organizuje Hot Wheels™ Monster Trucks Live, nową europejską trasę, która będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich fanów Monster Truck. Nowa trasa dostarczająca fantastycznej rozrywki na żywo rozpocznie się w Wielkiej Brytanii, 3 stycznia na Manchester Arenie i zakończy 8 lutego w Glasgow na The SSE Hydro. Poniżej znajdują się wszystkie daty trasy.

Hot Wheels Monster Trucks Live ożywi kochane przez wszystkich samochodziki Hot Wheels Monster Trucks, łącząc kultowe skoki Hot Wheels i akrobacje z epickimi upadkami i rozbiciami, dostarczając tym samym ekscytującej rodzinnej rozrywki dla dzieci w każdym wieku. Oprócz ciężarówek każdemu show będą towarzyszyć specjalne atrakcje, jak supergwiazdy freestyle motorcross, próby pobicia rekordów świata oraz Megasaurus – wielki, pożerający auta i ziejący ogniem prehistoryczny robot.

Wydarzenie gwarantuje bezkonkurencyjną rozrywkę dla fanów Monster Truck, w przystępnej cenie, zapewniając też możliwość wybrania się na Crash Zone Pre-Show Party, podczas którego można zrobić zdjęcia z Monster Truckiem, poznać kierowców i zdobyć autografy.

Pierwsze występy odbędą się w dniach 3-5 stycznia w Manchesterze w Manchester Arenie, następnie trasa zawita do 4 miast w Europie. Show odbędzie się w Manchesterze, Łodzi, Birmingham oraz Glasgow z opcjami Crash Zone Pre-Show Party w wybranych dniach.

Stworzone w 1968 przez wynalazcę, naukowca i projektanta samochodów, pojazdy Hot Wheels odlewane w skali 1:64, zostały zaprojektowane tak, by wyglądać niesamowicie i występować na scenie. Pięć dekad później, Hot Wheels jest nadal najlepiej sprzedającą się zabawką na świecie*, z wynikiem sprzedaży przekraczającym 16,5 samochodów na sekundę. Marka ewaluowała z produkcji prostych, ukochanych przez dzieci zabawkowych aut z pomarańczowym torem, do globalnego potentata franczyzowego, który oferuje fanom w każdym wieku wielokanałowe doświadczenia z zabawy. „Mattel zawsze szuka nowych i innowacyjnych sposobów, by fani w każdym wieku bawili się i angażowali w wachlarz naszych legendarnych marek – mówi Julie Freeland, Senior Director Mattel Global Live Events & Attractions. – Cieszymy się, że będziemy mogli ruszyć w trasę z Hot Wheels Monster Trucks Live po Europie i zapewnić naszym fanom prawdziwą akcję na żywo na scenie”.

Raycom-Legacy Content Company jest światowej klasy firmą zajmującą się organizacją wydarzeń, promocją, produkcją telewizyjną, licencjami, mediami i PR – em. Firma jest partnerem Raycom Sports – lidera w marketingu sportowym, zarządzaniu wydarzeniami i produkcji – oraz kierowanym przez kadrę z niezrównanym doświadczeniem w pracy nad trasami rozrywkowymi na wielką skalę Legacy Motorsports Events.

„Doświadczyliśmy bezprecedensowego sukcesu w pierwszym roku dostarczania Hot Wheel Monster Trucks Live fanom w Ameryce Północnej i jesteśmy podekscytowani możliwością rozszerzenia działalności na Europę w ramach nowego partnerstwa z Live Nation – powiedział Ken Hudgens, President & CEO Raycom-Legacy Content Company. – Czekamy na dołączenie nowej grupy międzynarodowych fanów do naszego autentycznego doświadczenia Hot Wheels i zapewnienie im niezrównanej rozrywki”.

Serior Vice President Touring, International Music, Live Nation, Tim McWilliams mówi: „Jako największa na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, byliśmy częścią wielu niesamowitych wydarzeń, ale jesteśmy szczególnie podekscytowani możliwością pracy nad Hot Wheels Monster Trucks Live, która łączy w sobie ekscytujące rodzinne widowisko z kultową marką Hot Wheels”.

Więcej informacji można znaleźć na www.HotWheelsMonsterTrucksLive.com.

* Asortyment „Hot Wheels Basic Cars” jest najlepiej sprzedającą się zabawką na świecie opartą na jednostkach sprzedawanych zgodnie z NPD.

Hot Wheels Monster Trucks Live w Polsce!

piątek, 10 stycznia 2020 – 18.30

sobota, 11 stycznia 2020 – 11.30

sobota, 11 stycznia 2020 – 18.30

niedziela, 12 stycznia 2020 – 15.30

Bilety w sprzedaży na LiveNation.pl.

W sprzedaży dostępne pakiety rodzinne oraz Crash Zone Pre-Show Party.

PIT PARTY to wydarzenie, które daje fanom możliwość obcowania z ich ulubionych Monster Truckami oraz kierowcami Hot Wheels. To niezwykłe doświadczenie daje fanom możliwość wejścia do strefy, w której odbędzie się widowisko. Uczestnicy mogą liczyć na dużą dozę wrażeń, a także dać się zaskoczyć nietuzinkowym projektom i wielkością Hot Wheels Monster Trucków. Znajdź się w samym sercu miejsca, w którym rozegrają się epickie i ekscytujące wyczyny. Na imprezie dostępne są również ekskluzywne gry, konkursy i upominki.

Jeśli chcesz zaszaleć tego dnia, musisz wybrać się na Hot Wheels PIT PARTY.

***Pakiety VIP***

Pakiet 1 – ULTIMATE CRASH ZONE:

– Miejsce siedzące w przednim rzędzie,

– Limitowane pierwszeństwo wejścia do Crash Zone przed otwarciem wejść dla reszty publiczności,

– Techniczny pokaz Monster Truck,

– Pełen zestaw aut 2020 Hot Wheels Live Monster Trucks,

– Pamiątkowy laminat Hot Wheels Live Monster Trucks,

– Możliwość zdobycia autografów od kierowców monster trucków i freestyle motocrossów,

– Hot Wheels Trivia na wielkim ekranie dająca możliwość wygrania niesamowitych prezentów,

– Hot Wheels Kiosk z ekskluzywnymi pamiątkami z trasy,

– Hot Wheels Race Zone, gdzie dzieci będą mogły przetestować swoje umiejętności kaskaderskie i ścigania się po specjalnie przygotowanych torach autentycznymi zabawkami Hot Wheels Monster Trucks,

– Wyznaczony punkt rejestracji z dedykowaną obsługą.

Pakiet 2 – HOT TICKET:

– Bilet z najwyższej kategorii cenowej,

– Pełen zestaw aut 2020 Hot Wheels Live Monster Trucks,

– Pamiątkowy laminat Hot Wheels Live Monster Trucks,

– Wyznaczony punkt rejestracji z dedykowaną obsługą.

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: Centrum Prasowe PAP