Kłótnia dwóch kolegów zakończyła się interwencją policji i ratowników medycznych

17-letni chłopak doznał urazu, w wyniku którego wymagał interwencji ratowników medycznych. Jak się okazało, urazy były efektem koleżeńskiej sprzeczki. Obaj uczestnicy szarpaniny zostali ukarani przez policję.

Do zdarzenia doszło na ulicy Herberta. Poszkodowany podczas sprzeczki miał uraz kolan i nadgarstka, co stwierdzili ratownicy medyczni po przybyciu na miejsce. 17-latek został przez nich zabezpieczony i przewieziony do szpitala. Policjanci ukarali obu uczestników zajścia mandatami. Po młodszego musiał zgłosić się opiekun prawny.

– W dniu 06 maja 2020 roku, około godziny 21:30, patrol funkcjonariuszy policji w trakcie patrolu ulicy Herberta dostrzegł szarpiące się dwie osoby. Stróże prawa niezwłocznie zainterweniowali. Jak się okazało, pomiędzy 18-letnim mężczyzną a jego o rok młodszym kolegą doszło do nieporozumień, które przerodziły się w szarpaninę. Ze względu na fakt, że jeden z uczestników zdarzenia na skutek szarpaniny przewrócił się, na miejsce zadysponowany został także Zespół Ratownictwa Medycznego. Nastolatkowie zostali ukarani mandatami karnymi w związku z popełnieniem wykroczenia z artykułu 51 Kodeksu Wykroczeń. 17-latek został w obecności mundurowych przekazany swojemu opiekunowi prawnemu- informuje st. post. Kamil Zwierzchowski z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu.

– Zgłoszenie dotyczyło 17-latka, który miał doznać urazu nogi. Na miejscu zespół ratownictwa medycznego zastał pacjenta z drobnymi urazami nadgarstka i kolan. Pacjent został zabezpieczony i przewieziony do szpitala – informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl