Lil Wayne, DaBaby i Troy Lanez w nowej wersji hitu Jacka Harlowa „WHATS POPPIN”!

Jack Harlow, wschodzący gwiazdor hip-hopu rodem z Louisville w Kentucky, prezentuje pełen gwiazd remix „What’s Poppin„. W nagraniu udział wzięli LilWayneDaBaby ToryLanez, a sam Jack również dograł nowy wers. 

What’s Poppin” ukazał się na początku tego historycznego roku i od tej pory wszystko się zmieniło – zarówno u mnie, jak i na całym świecie – mówi raper.  – Wiedziałem, że to będzie sztos, ale nadal zadziwia mnie, że narobił tyle zawieszania poza moim wąskim kręgiem. Współpraca z DaBaby i Toryem Lanezem była szalenie ekscytująca, szczególnie, że obydwaj stanęli na wysokości zadania. Oczywiście jednak to zaangażowanie Lil Wayne’a było spełnieniem moich marzeń. Odhaczeniem jednego z celów do realizacji. To mój wkład w miejsce, z którego pochodzę, czyli Louisville, w Kentucky. Moje miasto i mój stan mogą być dumne, nawet w tych trudnych czasach. Dziękuję fanom, dzięki którym udało się tak wiele osiągnąć. Ruszamy na szczyt.

Remix „What’sPoppin” pojawia się w chwili, gdy 22-latek świętuje platynowy status w Stanach orginalnej wersji utworu, który wyprodukował Pooh Beatz. Piosenka ukazała się w styczniu (a później trafiła na EP-kę Harlowa „Sweet Action„, która miała premierę w marcu 2020 roku) i zgromadziła 370 milionów stramów i 68milionów odsłon oficjalnego klipu. Popularność nagrania przełożyła się na 5. miejsce na liście Rhythm Radio, 7. miejsce na Urban Radio oraz 16. pozycję w głównym notowaniu Billboardu, czyli Hot 100. A to zapewne jeszcze nie koniec.

W maju Jack Harlow został artystą miesiąca w plebiscycie MTV PUSH Artist You Need To Hear. Z kolei w lutym zadebiutował w telewizji, występując z „What’sPoppin” w  programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Pomimo sukcesu „What’s Poppin„, Jack nie spoczął na laurach i ciężko pracował podczas kwarantanny. W efekcie ukazały się kooperacje z G-Eazym („Moana”) i Smokepurpem („Tide Pen”), jak również piosenka „Yikes”, która trafiła na ścieżkę muzyczną do najnowszego filmu „Scooby-Doo!”. W planach jest ponadto utwór „Automatic”, który uświetni soundtrack gry „Madden NFL 21” oraz pojawi się w głównym zwiastunie produkcji.

Jack niedawno wrócił do rodzinnego Louisville, by przewodzić marszom i protestom spod znaku Black Lives Matter, które zorganizowano po śmierci Breonny Taylor. Chcąc natomiast artystycznie zareagować na problem systemowego rasizmu i brutalności policji, wypuścił zaangażowany freestyle „OnlyWay„.