Mieszkańcy muszą czekać na dobry humor prezydenta?

iswinoujscie.pl • Niedziela [17.05.2020, 21:01:10] • Świnoujście

Mieszkańcy muszą czekać na dobry humor prezydenta?

fot. Czytelnik

Żegluga Świnoujska nie uruchamia trzeciego promu na wyraźne polecenie Urzędu Miasta – dowiedział się nasz Czytelnik. Decyzja o trzecim promie będzie zależała od tego, czy Janusz Żmurkiewicz ma dobry humor? – pisze kolejny.

Zainteresujcie się gigantycznymi kolejkami na przeprawie promowej Bieliki po stronie Uznam – alarmuje pan Rafał, nasz Czytelnik. – Z posiadanych przeze mnie informacji (uzyskanych bezpośrednio w sekretariacie dyrektora Żeglugi Świnoujskiej) wynika, że Żegluga Świnoujska nie uruchamia trzeciego promu na wyraźne polecenie UM.

Po co w takim razie dyrekcja ŻŚ otrzymuje wynagrodzenie – kontynuuje nasz Czytelnik – skoro ich praca polega na wykonywaniu poleceń UM. Wydaje się, że funkcja dyrektora jest zbędna. Kolejki uniemożliwiają normalne prowadzenie firmy w i tak już trudnych czasach epidemii.

Mieszkańcy muszą czekać na dobry humor prezydenta?

fot. Czytelnik

Kolejki na przeprawę tworzą się od jakiegoś czasu już przy PEC-u. Kierowcy mówią, że władze są głuche na ich prośby jak pień.

– Na kim są te oszczędności? – mówił nam jeden z kierowców. – Znów na mieszkańcach! Władze totalnie ignorują temat, a nawet każą jechać na promy Karsibór, jak tam nie ma kolejek, ale to jest 7 km dodatkowych jazdy. Prezydent ma totalnie mieszkańców głęboko w d… 2 miliony rocznie to dodatkowy koszt, aby te promy pływały. 3 bieliki i karsibory. To tak ważne są dla nas, mieszkańców, sprawy. A mamy lekceważenie i olewanie mieszkańców. Szok! I jak to może być, że decyzja o trzecim promie będzie zależała od tego, czy prezydent ma dobry humor?

Mieszkańcy muszą czekać na dobry humor prezydenta?

fot. Czytelnik

O trzeci prom pytamy Urząd Miasta. Czekamy jeszcze na odpowiedź.

źródło: www.iswinoujscie.pl

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl