Mieszkanka: Obsceniczne widoki z mojego okna!

iswinoujscie.pl • Czwartek [04.06.2020, 20:11:39] • Świnoujście

Mieszkanka: Obsceniczne widoki z mojego okna!

fot. Mieszkaniec

Niedawno publikowaliśmy artykuł oparty na zdjęciach i opisie nadesłanych przez mieszkańca, którego „sąsiadami” są pijacy okupujący Plac Słowiański. Niestety, takich miejsc, zaanektowanych przez kloszardów jest więcej. Kolejna melina pod chmurką znajduje się na osiedlu Zachodnim. Poinformowała o tym Czytelniczka.

– Chciałabym nawiązać do artykułu, który ukazał się na portalu iświnoujście 27.05.2020r i dodać, że nie tylko w centrum miasta jesteśmy narażeni na takie nieciekawe widoki.

Prawie codziennie wyglądając przez okno mojego mieszkania na osiedlu zachodnim jestem zmuszona oglądać tabuny, przeważnie mężczyzn pijących alkohol „pod chmurką”.

Mieszkanka: Obsceniczne widoki z mojego okna!

fot. Mieszkaniec

Panowie zachowują się głośno i używają wulgaryzmów a po osiągnięciu upojenia alkoholowego kładą się i śpią gdzie popadnie, są wśród nich bezdomni, którzy w godzinach nocnych śpią po klatkach schodowych.

Często towarzystwo załatwia swoje potrzeby fizjologiczne pod naszymi oknami i balkonami, boimy się reagować, żeby nie być narażonym na zwyzywanie lub coś gorszego!
Często ukazują się informację i komentarze na popularnych komunikatorach społecznych co się dzieje na osiedlu, jednak nie nikt nic nie robi w tym kierunku aby zaprowadzić porządek?!

źródło: www.iswinoujscie.pl

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl