Monika Kowalczyk nagrała nowy hit! Posłuchaj piosenki „Wołam”

Monika Kowalczyk zaprezentowała piosenkę pt. „Wołam”. Nowy utwór artystki jest dostępny w serwisach cyfrowych oraz na oficjalnym kanale wytwórni MTJ. 

Niesamowita songwriterka z Lublina, która podbiła serca słuchaczy utworem „Te Twoje sukienki”, ponownie połączyła siły z Andrzejem „Izim” Izdebskim, który współpracuje m.in. z Ralphem Kaminskim. Efektem ich kolejnego spotkania jest przebojowa piosenka „Wołam”, do której powstał pogodny i spontaniczny teledysk. Artystka po raz kolejny udowodniła, że ma zacięcie do wpadających w ucho melodii i rozpoznawalnych refrenów.

Monika Kowalczyk tworzy autorskie kompozycje i pisze do nich słowa, które, dzięki zespołowi zaufanych muzyków, nabierają nowych aranżacyjnie kształtów. To polskie teksty o rzeczywistości, która ją otacza, i o rzeczywistości z wnętrza głowy artystki, obudowane niebanalnymi melodiami. To szczerość, bezpretensjonalność i szukanie prawdy w coraz dziwniejszym świecie. To łagodność i siła, melancholia i światło zamknięte w dźwiękach.

Posłuchaj piosenki „Wołam”:
Serwisy cyfrowe: backl.ink/142447599

Zobacz teledysk do piosenki „Wołam”:
Video: www.youtube.com/watch?v=PGDjg1whBOg

Sprawdzaj co słychać u Moniki:
Facebook: www.facebook.com/monikakowalczykmusic/
Instagram: www.instagram.com/kowika.monalczyk/

Subskrybuj kanał Moniki:
www.youtube.com/channel/UCAcJGBOIY8BrdCLRLpHwt9Q