Niesamowicie emocjonalny album Lennon Stelli. Na taki debiut warto było czekać!

Multiinstrumentalistka, aktorka i piosenkarka, pochodząca z Nashville – Lennon Stella pokazała światu swój debiutancki album „Three. Two. One.” Składający się z 13 kawałków projekt zawiera poprzednie single „Kissing Other People” i „Jealous”. W tworzeniu albumu uczestniczyli producenci: Malay (Frank Ocean, Lykke Li), Joel Little (Lorde, Taylor Swift, Bebe Rexha), Eg White (Sam Smith, Dua Lipa, Florence + the Machine) oraz Tyler Johnson (Harry Styles, Sam Smith).

“Żadne słowa nie opiszą tego, jak bardzo podekscytowana jestem premierą tego albumu. To trwało tak długo, że jeszcze w pełni nie dociera do mnie, że ten projekt jest już w całości Wasz. Mam nadzieje, że podczas tych dziwnych, niepewnych czasów, te piosenki pomogą Wam zachować pogodny nastrój.” – Powiedziała Stella.

 Dodatkowo Stella wyznała, że teledysk do jej nowego singla „Older Than I Am” jest dla niej bardzo osobisty. Klip zawiera materiał nagrany w jej rodzinnym domu i pokazuje proces dorastania artystki.

Lista utworów na płycie:

1. Much Too Much

2. Kissing Other People

3. Games

4. Fear of Being Alone

5. Pretty Boy

6. Golf on TV

7. Older Than I AM

8. Bend Over Backwards

9. Jealous

10. Since I Was A Kid

11. Weakness ft. Maisy Stella

12. Save Us

13. Goodnight

W wieku 12 lat Lennon Stella po raz pierwszy zyskała popularność, kiedy wraz z młodszą siostrą stworzyła duet Lennon & Maisy. Ich cover „Call Your Girlfriend” Robyn zapewnił im duży rozgłos. Solową karierę artystka rozpoczęła w 2018 roku wydając EPkę „Love, me”, która zajęła piąte miejsce na liście Billboard Heatseekers Albums. Na płycie znalazł się singiel „La Di Da”, który osiągnął ponad 96 milionów odtworzeń w Spotify. Imię artystki znalazło się pomiędzy “Młodymi Celebrytami, na których warto zwrócić uwagę w 2019” według magazynu Refinery29 oraz na liście „Muzyka Amazon, którą warto śledzić w 2020”. Lennon została ostatnio nominowana do dwóch nagród JUNO za singiel roku oraz za bycie przełomowym artystą roku.

Więcej o artystce:

•    Instagram

•    Facebook

•    Twitter

•    Strona Internetowa