Parkingowy bezwład władzy

iswinoujscie.pl • Środa [13.05.2020, 21:02:07] • Świnoujście

Parkingowy bezwład władzy

Maj 2020 (fot. Sławomir Ryfczyński )

Parking przy ul. Legionów był już gotowy do udostępnienia. czyściutki i pięknie oświetlony. I nagle coś się stało, bo na parkingu pojawiły się ze składowane materiały budowlane. Kiedy więc parking będzie parkingiem, a nie magazynem dla materiałów budowlanych? I kiedy zostanie w końcu udostępniony kierowcom? – zastanawiają się mieszkańcy i kierowcy, którzy codziennie przejeżdżają obok tego parkingu.

Parking nowiutki, oświetlony, ale ciągle nieudostępniony. A co gorsze niedawno pojawiły się na nim składowane materiały budowlane prawdopodobnie firmy MCC Molewski, która jest wykonawcą tego parkingu oraz przebudowy ul. Wojska Polskiego, pieszczotliwie ostatnio zwanej falami Dunaju.

Zastanawiamy się jak to możliwe, że miasto nie potrafi doprowadzić do skutecznego odbioru obiektów, których realizacja wlokła się, a o jakości wykonania nie będziemy już nawet z litości przypominać. Mieszkańcy czekają na ten parking. Za kilka, kilkanaście dni być może do Świnoujścia zaczną przyjeżdżać turyści, może to być dużo turystów. Czy parking przy ul. Legionów będzie nadal ogrodzony, zawalony materiałami budowlanymi i po prostu dla wszystkich niedostępny?

Parkingowy bezwład władzy

Kwiecień 2020 bez zmagazynowanych płyt chodnikowych.(fot. iswinoujscie.pl )

Marzymy o tym, żeby urzędnicy odpowiedzialni za ten żałosny stan po prostu się ocknęli i wzięli do roboty. Taka prosta sprawa, a tu taki brak działania.
Nie będziemy ukrywać, że po takim banalnym przykładzie, martwi nas jak będzie nadzorowana poważna inwestycja np. budowa Tunelu.

Panie Prezydencie, czy nie jest Panu choć trochę wstyd?

źródło: www.iswinoujscie.pl

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl