Pomoc psychologiczna dla mieszkańców Świnoujścia

Czas zagrożenia epidemicznego to trudny okres dla wszystkich. Budujące napięcie, zmiany związane z izolacją, zalecana rezygnacja z towarzyskiego trybu życia, okres niepewności. Wszystko to wydaje się być kluczowym momentem, w którym rolę odegrać powinny: wsparcie, rozmowa i porady.

W ramach realizacji programu promocji zdrowia psychicznego i zapobiegania zaburzeniom psychicznym zespół Centrum Zdrowia Psychicznego dla mieszkańców Gminy Miasta Świnoujście
• uruchomia porady telefoniczne z psychologami i psychoterapeutami,
• pracujemy już dla Was nad wskazówkami pomagającymi zredukować napięcie i lęk,
• opowiemy jak my psychologowie organizujemy domowy czas z rodziną. Może nasze przykłady staną się dla Państwa inspiracją do zaczerpnięcia kilku z nich do swojego życia,
• każdego dnia będziemy wzmacniać Waszą i naszą decyzję do akcji #zostań w domu,
• na bieżąco będziemy informowali o naszych specjalistycznych działaniach: opiece środowiskowej, działalności oddziału nerwic, dostępności do e-recept lekarza psychiatry, leczeniu uzależnień.

W tym wyjątkowym dla nas wszystkich okresie nasz zespół stawia za cel być jak najbliżej z Państwem. Praca zdalna okazuje się być naszym sprzymierzeńcem. Nie będą Państwo oczekiwać w kolejce na wizytę, nie będziemy potrzebować skierowań. Wiele badań i praktyka wielu specjalistów pokazują, że pomoc psychologiczna w postaci zdalnej jest skuteczna i nie należy jej traktować jako mniej wartościowej niż kontakt face to face.

Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 po drugiej stronie słuchawki nasi specjaliści z różnych dziedzin z zakresu pomocy psychologicznej będą czekać na Wasz telefon. Służymy doświadczeniem, wiedzą i chęcią niesienia pomocy.

Ważne telefony: 501788894, 508096792, 506591164.

Zespół Centrum Zdrowia Psychicznego

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl