Promocja czasu zarazy

Świnoujście – iswinoujscie.pl » Promocja czasu zarazy

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [11.05.2020, 15:22:13] • Świnoujście

Promocja czasu zarazy

fot. iswinoujscie.pl

Jutro będzie można sprawdzić kto może zyskać na promocji, kosztującej podatników kilkaset tysięcy złotych. Tym razem, dzięki naszej stanowczej reakcji, ani zastępca Paweł Sujka i prezes Piotr Piwowarczyk nie zapomnieli o zaproszeniu dziennikarzy. Choć jak sprawdziliśmy, nie wszyscy świnoujscy przedsiębiorcy związani z rynkiem turystycznym otrzymali zaproszenie na to spotkanie. Więc mamy nadzieję że frekwencja nie będzie tak słaba jak na ostatnim spotkaniu. Cieszy nas również nagłe, zwiększone poczucie obowiązku u prezesa ŚOT-u Piotra Piwowarczyka i zastępcy Pawła Sujki. Bo nie przypominamy sobie podobnych spotkań, dotyczących wspólnego interesu miasta, w ostatnich latach. No chyba że nie byliśmy na nie zapraszani. Poniżej publikujemy tekst zaproszenia i pamiętajmy nic o nas, bez nas.

– W imieniu Zastępcy Prezydenta Miasta Świnoujście Pawła Sujki oraz Prezesa Świnoujskiej Organizacji Turystycznej Piotra Piwowarczyka i Prezesa Północnej Izby Gospodarczej Piotra Kośmidra zapraszam Państwa na spotkaniu dotyczące kampanii promocyjnej Świnoujścia, które odbędzie się w dniu 12 maja 2020r. (wtorek) o godzinie 14.00 w hoteli Radisson Blu Resort. W spotkaniu będzie można uczestniczyć osobiście (oczywiście z zachowaniem obowiązujących środków ostrożności) Podczas spotkania zostanie przedstawiona szczegółowa propozycja kampanii promocyjnej miasta – informuje Hanna Lachowska Główny Specjalista Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych Urząd Miasta Świnoujście.

źródło: www.iswinoujscie.pl

■ Oszust niczym serialowy Tulipan bezwzględny dla swoich ofiar. Mężczyzna już wyłudził około pół miliona złotych ■ Szykuje się skandal. Mieszkańcom centrum Świnoujścia, którzy w sobotę rano wybierali się na zakupy, ukazały się fruwające po ulicach karty wyborcze! Teoretyczne wybory na Prezydenta RP, które miały się odbyć jutro 10 maja, jak wiadomo zostały „odwołane”. Ale jak widać, nie potrzebne już nikomu karty znalazły się w na pewno niewłaściwym miejscu ■ Rządzie daj nam ŻYĆ! Apel podpisało ponad 150 podmiotów hotelarskich, trafi on na ręce Premiera RP, Minister Rozwoju, Posłów i Senatorów RP. Stosowny list z opisem sytuacji i woli otwarcia się dla ruchu transgranicznego na Wyspie Uznam wysłany zostanie również do władz krajów związkowych Meklemburgii Pomorza Przedniego oraz Brandenburgii. Mamy dość, chcemy pracować – to najczęściej można było dzisiaj usłyszeć od mieszkańców spacerujących po granicy polsko – niemieckich. Przyszli, żeby pokazać jak bardzo zależy im na otwarciu granicy i wpuszczeniu do Świnoujścia gości z Niemiec, którzy pomogliby zapełnić puste dzisiaj hotele i mogliby zacząć robić zakupy u świnoujskich handlowców oraz korzystać z usług ■ Żłobki i przedszkola w naszym mieście będą otwarte od 18 maja 2020 r. Zgodnie z wytycznymi GIS zastosowane będą m. in. następujące zasady: – ograniczenie liczby dzieci w grupach do 12 osób, 4 m2 na dziecko, – przyjmowane będą tylko dzieci zdrowe, – dzieci muszą być przyprowadzane i odbierane przez osoby zdrowe, – w placówkach musi być zapewnione przestrzeganie zasad bezpieczeństwa dotyczącego otwarcia tego typu placówek ■ Rycerze Świętego Floriana w poniedziałek mieli swoje święto! Awanse – także Miejskiej Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu! ■ Suwnica gigant powstaje na nabrzeżu Euro Terminalu w Świnoujściu. Za ok dwa miesiące będzie można podziwiać ją na wodzie! ■ Są dobre informacje z frontu walki z koronawirusem w Świnoujściu. Jedna z trzech zarażonych osób opuściła już szpital. Dwie pozostałe czekają na wyniki testów. Jeśli prognoza odnośnie zarażonych potwierdzą wyniki kolejnych badań to jest szansa, że żaden z mieszkańców nie będzie miał problemów z wirusem COVid19. Prezydent Miasta: „liczba osób zakażonych się zmniejsza. Jedna z takich trzech zakażonych osób opuściła już szpital. Dwie pozostałe czekają na potwierdzenie negatywnego wyniku testów” ■ Z niedowierzaniem i zdziwieniem zapoznaliśmy się z pismem jednej ze szczecińskich kancelarii adwokackich, w którym wzywa się naszą Redakcję do usunięcia informacji związanych z niedawnym zakupem przez Urząd Miasta Świnoujście luksusowej limuzyna dla Pana Prezydenta (w skrócie LLPP). Po dokładnej analizie tego pisma musimy nasze gorące głowy posypać popiołem… ■

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl