Sklepy Biedronka w tym tygodniu czynne 6-24 lub całą dobę

W tych pełnych wyzwań czasach Biedronka ma jasny cel: dostarczać klientom podstawowe produkty. Jak go realizuje? Przedłużając Akcję 24. Oznacza to, że sklepy sieci przez cały tydzień od 14 do 18 kwietnia będą działały w godzinach 6:00 – 24:00 lub całodobowo.

Akcja 24 sprawdziła się znakomicie. Ogromne zainteresowanie klientów, którzy w tygodniu przedświątecznym mogli zrobić zakupy w większości sklepów Biedronka do godziny 24:00 lub przez całą dobę sprawiło, że sieć zdecydowała się na przedłużenie tego rozwiązania. Do końca tego tygodnia sklepy Biedronka funkcjonować będą w wydłużonych godzinach. Niemal 1,6 tys. z nich działać będzie w godzinach 6:00 – 24:00, a ponad 850 placówek – całodobowo. Wszystko po to, by zapewnić klientom możliwość jak najbardziej komfortowych zakupów w tych szczególnych czasach.

Natychmiast reagujemy na to, jak zmienia się sytuacja. Przedłużenie rządowych limitów dla handlu i zadowolenie klientów z wydłużonych godzin pracy sklepów przed świętami było dla nas jasnym sygnałem: kontynuujemy Akcję 24. Wierzymy też, że dłuższy czasu działania sklepów zapewni naszym klientom i pracownikom większe bezpieczeństwo: dłużej czynne placówki oznaczają mniej kupujących jednocześnie

Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka
Warto zaznaczyć, że wydłużone godziny otwarcia sklepów nie oznaczają dłuższej pracy zatrudnionych – wciąż pracują oni w systemie zmianowym, w mniejszych zespołach. Jednocześnie, dzięki Akcji 24 pracownicy mają styczność z mniejszą liczbą klientów.

W Akcji 24 udział bierze znacznie ponad 80 procent sklepów Biedronka. W pozostałych przypadkach inne godziny otwarcia związane są z przepisami wspólnot mieszkaniowych bądź dostosowaniem czasu pracy naszych sklepów do godzin otwarcia galerii handlowych.
Szczegóły Akcji 24 i lista sklepów sieci Biedronka z godzinami otwarcia znajduje się w załączniku.

Świnoujście ul. Nowokarsiborska 2 6:00 0:00 DO PÓŁNOCY 6-24
Świnoujście ul. Wojska Polskiego 16A, 6:00 22:00 INNE
Świnoujście ul. Fińska 4, 6:00 0:00 DO, PÓŁNOCY 6-24
Świnoujście ul. Bolesława Chrobrego 9, 6:00 22:00 INNE


Biuro prasowe sieci Biedronka

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl