Szef i szefowa tras, czterech inżynierów i…., czyli kto tworzy ekipę Runmageddonu

Ten tekst przeczytasz w < 1 minutę

Runmageddon to sport, emocje, wyzwanie i zabawa. To także niezwykła i niepowtarzalna społeczność, którą budują ludzie – Uczestnicy oraz sami Organizatorzy. Ci drudzy odpowiadają za przygotowanie biegów, budowę przeszkód i trasy, czy za rozwiązywanie trudnych spraw. Wiele z ich wymyślnych pomysłów przeszło wręcz do historii polskich eventów OCRowych. Stąd zrodził się pomysł przedstawienia fanom Runmageddonu członków ekipy, którzy odpowiadają między innymi za pamiętne kocierskie zasieki czy podwójnego Wariata na trasie.

Ekipa Runmageddonu to energiczna, kreatywna, pełna szalonych pomysłów grupa. Za każdym z członków stoi fascynująca historia, a my postanowiliśmy pochwalić się nimi naszej społeczności – mówi Jaro Bieniecki, prezes firmy. – W rezultacie na fanpage’u Runmageddonu pojawiła się nowa, cotygodniowa seria – WINNI! Wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się kto stoi za wszelkimi mordęgami, które wyczarowujemy na każdym evencie, zapraszam serdecznie do zaglądnięcia na nasz profil – podkreśla Jaro.

Do tej pory na profilu marki pojawiły się już trzy odcinki serii – przedstawiony został Mateusz Śliwa, czyli szef trasy, czterech inżynierów: Dawid Balura, Paweł Mrożek, Sebastian Śmigaj i Marcin Nowakowski, którzy co event montują i stawiają przeszkody oraz Patrycja Hornig, która odpowiada za trasy i przeszkody. Cykl przewiduje jeszcze trzech kolejnych runmageddonowych bohaterów, ale trwają już negocjacje nad kolejną edycją, gdyż seria cieszy się dużą popularnością wśród Uczestników.

Let’s block ads! (Why?)

zródło: Infowire.pl

Dodaj komentarz