Szwedzki duet Jubël powraca z kolejnym hitem „Blue Jeans”

Szwedzki duet Jubël powraca z kolejnym hitem! „Blue Jeans” to następca „On The Beach” i „Running Out of Love” – dobrze znanych polskim słuchaczom. Przypomnijmy, że pierwszy z nich był najczęściej odtwarzanym utworem w polskich rozgłośniach radiowych i pokrył się w naszym kraju złotem! Drugim singlem „Running Out of Love” Sebastian Atas i Victor Sjöström (członkowie grupy) udowodnili, że potrafią nie tylko tworzyć świetne covery, ale również przebojowe autorskie kompozycje.
Blue Jeans” to kolejny utwór z charakterystycznym wakacyjnym vibem spod szyldu Jubël, który pokochali Polscy słuchacze. Piosenka już teraz została odtworzona na Spotify prawie pół miliona razy, a w dniu premiery światło dzienne ujrzał klip utrzymany w specyficznym dla grupy stylu retro.

Jubël to duet, w skład którego wchodzą Sebastian Atas i Victor Sjöström. Wcześniej artyści zajmowali się pisaniem i produkowaniem utworów dla innych wykonawców, jednak dopiero gdy rozpoczęli współpracę znaleźli i rozwinęli własne brzmienie, które prezentują pod szyldem Jubël.