TACOmbo – Majowe weekendy w odsłonie KFC

KFC prezentuje alternatywę do tradycyjnych weekendowych wypadów za miasto. Marka wprowadza od dzisiaj wyjątkową ofertę – TACOmbo, dzięki której może nie będzie tradycyjnej kiełbaski z grilla, za to niepowtarzalne kurczaki w wyśmienitej panierce i dużo zabawy przy tworzeniu pysznych tacos w domowym zaciszu! Bo grillowanie to nie tylko jedzenie, to przede wszystkim pełno zabawy i wspólne spędzanie czasu.

Nie da się ukryć, że tegoroczna wizja majowych weekendów mocno odbiega od tego, co dotychczas znaliśmy i celebrowaliśmy – rok 2020 zadbał o to z najwyższą starannością. Ale też kto powiedział, że jedynym słusznym sposobem na cieszenie się ciepłym, majowym słońcem musi być weekendowe grillowanie na działce? Może warto czasem pozwolić sobie na spontaniczność i otworzyć się na zmiany? Właśnie tym tropem poszło KFC, które znane ze swoich nietuzinkowych pomysłów na specjalne, sezonowe menu przygotowało wyjątkową alternatywę dla wszystkich tęskniących za wizją majówkowej zabawy. Tym razem marka wczuła się w ciepłe klimaty słonecznych majowych dni, na nowo odkrywając wyjątkowe smaki wiosny. Tym samym, zamiast tradycyjnego grillowania, KFC proponuje pozostać w motywie świetnej zabawy przy wspólnym przygotowywaniu jedzenia, ale nie na działce, tylko w domu i oczywiście nie kiełbasek a… TACOS!
W swojej nowej ofercie – TACOmbo – KFC oferuje zestaw składników potrzebnych do przyrządzenia 20 tacosów.

Znajdziecie w nim pysznie chrupiące KFC bites, wyśmienite placki tortilli, idealnie wypieczone tacos, króla wśród serów – Cheddar, niepowtarzalne sosy w wersjach pieprzowo-majonezowej, pikantnej i serowo-nacho oraz porcję chrupkiej sałaty i soczystego pomidora. Kampania pojawi się również na FB, gdzie za kreację odpowiada McCANN Worldgroup.

W końcu nadszedł czas niepowtarzalnej egzotycznej uczty, którą możecie przygotować własnoręcznie – dzięki czemu będzie jeszcze pyszniejsza! Także nie zastanawiajcie się dłużej, podwijajcie rękawy i stwórzcie pyszne arcydzieło w gronie najbliższych, bawiąc się kolorami i smakami jak nigdy dotąd. Bo jak tacos, to tylko w wersji KFC! Oferta dostępna tylko w KFC dostawa i trwa do wyczerpania zapasów, zalecamy się spieszyć.

Dominika Wielopolska-Fonfara
Junior Associate

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl