Urodzinowy powrót Runmageddon Games

Z okazji 5. urodzin Runmageddonu, organizator ekstremalnych biegów z przeszkodami wraca do korzeni i proponuje uczestnikom oraz kibicom wrocławskiego wydarzenia wzięcie udziału w Runmageddonie Games.

Wrocławski Runmageddon będzie wyjątkową, bo urodzinową, edycją cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami. W dniach 13-14 kwietnia br. uczestnicy, kibice oraz organizatorzy świętować będą 5 lat Runmageddonu. Z tej okazji, chętni będą mogli zmierzyć się z wyzwaniem pokonania Runmageddonu Games – krótkiego toru przeszkód, który pokonuje się w jak najszybszym czasie. – Chcemy, aby urodzinowy Runmageddon Wrocław był wyjątkowy, dlatego zdecydowaliśmy się wrócić do korzeni i zaprosić do sprawdzenia się w popularnych niegdyś formułach Games. Zapewniam, że wrocławska edycja pełna będzie dodatkowych atrakcji. Jedną z nich będzie muzeum Runmageddonu oraz start specjalnej urodzinowej, w której pobiegną Runmageddończycy, którzy są z nami od początku. – mówi prezes i pomysłodawca Runmageddonu – Jaro Bieniecki.

W latach 2015-2016 Runmageddon Games był rozgrywany w formie pojedynków na 200 metrowym torze przeszkód. Był projektowany tak, aby mogli w nim rywalizować sportowcy, których mocną stroną jest siła, szybkość, skoczność i wytrzymałość.

Podczas wrocławskiego wydarzenia startujący będą mieli okazję spróbować sił biorąc udział w rywalizacji polegającej na jak najszybszym pokonaniu sześciu ustawionych blisko siebie przeszkód: „Bramownica”, ścianka „Skośna”, konstrukcja z rur „Harfa” i „Rig” oraz „Przerzucanie opon” i „Spacer z pieskiem”.  Pierwsza seria Runmageddonu Games wystartuje o godzinie 10:00 a udział w niej wezmą pomysłodawcy i realizatorzy pierwszego Runmageddonu Jaro Bieniecki i Marek Podgórski. Następnie co 15 minut startować będzie naprzemiennie para męska i damska, która walczyć będzie o jak najlepszy czas. Pierwsza cześć eliminacyjna potrwa do  godziny 14:00. Następnie z grupy startujących wyłonione będą osoby, które z najlepszym czasem pokonały Runmageddon Games. W kolejnej godzinie cztery kobiety i czterech mężczyzn stanie w walce o miejsce na podium.

Koszt udziału w Runmageddonie Games to jedyne 20 złotych. Do udziału w rywalizacji zapisać się można poprzez stronę: www.runmageddon.pl/uzytkownik/login?redirect=/zapisy/runmageddon-games-wroclaw-13-04-2019

Let’s block ads! (Why?)