Uwaga! Pęknięte podpory od Mostu!

iswinoujscie.pl • Środa [01.04.2020, 13:05:45] • Świnoujście

Uwaga! Pęknięte podpory od Mostu!

fot. iswinoujscie.pl

Od wielu lat Roman Kuchciński mieszkaniec Świnoujścia tropi nieprawidłowości przy budowie Mostu na Wyspę Karsibór. Przypomnijmy, że Most ten miasto wybudowało całkowicie ze środków budżetu miasta w latach 2011/2012 roku za kwotę ok. 41,5 mln. zł.

Inwestycja od początku wzbudzała dużo kontrowersji, m.in. za plan wprowadzenia opłat za przejazd nim, z którego miasto ostatecznie się wycofało.

Roman Kuchciński od początku alarmował o wielu nieprawidłowościach na etapie realizacji inwestycji. Sprawa była kierowana do Prokuratury, która sprawę umorzyła, a w odpowiedzi na niektóre pisma pan Roman został informowany że nie jest stroną.

Kuchciński zapowiedział, że ten most jest samowolą budowlaną i na trzecim filarze czyli podporze pojawiły się pęknięcia na obydwóch filarach. Według pana Romana pęknięcia powstały ponieważ most do Karsibora osiadł i rozpiera na bok, proces ten może się niestety pogłębiać.

Uwaga! Pęknięte podpory od Mostu!

fot. iswinoujscie.pl

Sytuacja jest niebezpieczna i kuriozalna niestety, ponieważ widać, że szczeliny te zostały „przez kogoś” zaklejone najprawdopodobniej ….. silikonem!

Mimo ogromnego wysiłku, jaki wkłada od lat pan Roman w wyjaśnienie tego bulwersującego tematu – służby państwa odpowiedzialne za wyjaśnianie takich spraw, odrzucają temat jak gorący kartofel. Czy musi wydarzyć się coś złego, żeby otrzeźwiły się czyjeś głowy? Oby nie.

źródło: www.iswinoujscie.pl

Let’s block ads! (Why?)

Źródło: iswinoujscie.pl